به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان "رشتخوار" گفت: در برخورد ۴ خودرو در محور "رشتخوار-خواف" ۷ تن کشته و ۴ نفر دیگر مصدوم شدند.

سرهنگ داود حاتمیان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر برخورد ۴ دستگاه خودرو در محور "رشتخوار-خواف" به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد، ۴ دستگاه خودرو کامیون، پژوپارس، پراید و روا به دلیل نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده اند.

سرهنگ حاتمیان تصریح کرد: در پی این برخورد راننده پژوپارس به همراه همه سرنشینان که ۵ نفر بوده در دم فوت و راننده خودرو روا پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند و ۴ تن از سرنشینان پراید که مصدوم شده بودند، بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان "رشتخوار" با اشاره به اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس در دست بررسی است، از شهروندان خواست که با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از وقوع این گونه حوادث تلخ و ناگوار جلوگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟