به گزارش رکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در توضیح این خبر، بیان داشت: ساعت 14:30 دهم آذرماه امسال واحد گشت انتظامی کلانتری 160 خزانه هنگام گشت زنی های هدفمند در محدوده خیابان اصلی خزانه، رفتار 2 مرد جانی که در کنار یک دستگاه موتورسیکلت ایستاده بودند، نظر آنان را به خود جلب می کند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران برای رفع ظن، پلاک انتظامی موتورسیکلت را از سامانه پلیس، استعلام که در استعلام گرفته شده، مشخص می شود موتورسیکلت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی عنوان کرد: ماموران واحد گشت کلانتری برای بررسی موضوع به متهمان نزدیک، ولیکن هر 2 متهم به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل گریختند.

جلیلیان تصریح کرد: عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز و هر 2 سارق پس از گذشت مدتی دستگیر و به سرقتی بودن موتورسیکلت اعتراف کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت ابراز داشت: با اعتراف متهمان مبنی بر سرقت موتورسیکلت، هر 2 سارق به همراه موتورسیکلت سرقتی، به کلانتری خزانه برای تحقیقات پلیسی منتقل شدند.

جلیلیان با بیان اینکه متهمان در کلانتری خزانه به 32 فقره سرقت موتورسیکلت در خیابان های چهار راه استانبول، خیابان دستواره، علی آباد و هزار دستگاه اعتراف کردند، اضافه کرد: همچنین متهمان معترف شدند که موتورسیکلت های سرقتی را قطعه قطعه کرده و لوازم آن را به تعمیرگاه های می فروختند تا سود بیشتری را از سرقت به دست بیاورند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند و با دستور قضائی هر 2 متهم برای شناسایی مال باختگان در اختیار کلانتری 160 خزانه قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟