به گزارش رکنا ، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با اشاره به دریافت گزارشی مبنی بر عدم مراجعه یک مرد ۶۰ ساله طی ۱۲ ساعت گذشته به منزل، گفت: ساعتی قبل پیکر بی‌جان این مرد در باغ‌های درجزین پیدا شد.

مظفر محمدخانی با بیان اینکه مرحوم علیرضا عرب ساعت سه بعدازظهر چهارشنبه هفته جاری از خانه خارج‌ شد و متاسفانه به منزل مراجعه نکرده بود، ابراز داشت: با توجه به گذشت زمان و عدم مراجعه فرد به خانه، خانواده وی ساعت هفت غروب کلانتری محل را در جریان قرار می‌دهند.

وی ضمن بیان اینکه کلانتری موفق به یافتن این مرد نمی‌شود لذا ماجرا را به مرکز کنترل عملیات هلال‌احمر اعلام می‌کند، افزود: ساعت ۱۰:۳۰ شب گذشته تیم امداد و نجات هلال‌احمر به منطقه اعزام و جستجو برای یافتن این مرد تا ساعت دو بامداد ادامه داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با بیان اینکه به دلیل نبود دید کافی و برودت هوا عملیات متوقف شد، ابراز داشت: امرور صبح این عملیات از سر گرفته شد تا درنهایت ساعت ۷:۳۰ صبح پنج‌شنبه جسد این فرد در باغ‌های انار درجزین مهدی‌شهر یافت شد، این فرد اهل قاضی آباد درجزین بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟