به گزارش رکنا، مهدی رازجویان با بیان اینکه براساس آمارها و گزارش‌های ارسالی در پی بارش باران در شهرهای شرق مازندران ( گلوگاه و بهشهر)  بیش از ۱۴۰ میلی‌متر بارش باران ثبت شده است، اظهار کرد: با فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان همه راه‌های ارتباطی باز شده است.

 ثبت بیش از ۱۴۰ میلی‌متر بارش در گلوگاه

 با فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان همه راه‌های ارتباطی باز شده است.

وی افزود: آب، برق و گاز تمامی واحدهای مسکونی، تجاری و اداری نیز وصل شده است.

 رازجویان با اشاره به اینکه  بیشترین خسارت مربوط به شهر گلوگاه است، تصریح کرد: دو واحد منزل مسکونی به جهت استفاده از مصالح خشت گلی  تخریب شده است و در  ۳۰ واحد مسکونی خسارت بالای  ۵۰ درصد گزارش شده است.

بیشترین خسارت را در روستاهای لمراسک، تیله‌نو، خورشیدکلا و ولمازو گلوگاه است و در حال حاضر به علت کِدِر بودن آب استفاده از آب لوله‌کشی میسر نیست و به ناچار از آب تانکر استفاده می‌شود لذا  به محض حل شدن این مشکل شاهد وصل شدن آب این روستاها خواهیم بود.

وی با اعلام اینکه بیشترین خسارت را در روستاهای لمراسک، تیله‌نو، خورشیدکلا  و ولمازو داشتیم، گفت: در حال حاضر به علت کِدِر بودن آب استفاده از آب لوله‌کشی میسر نیست و به ناچار از آب تانکر استفاده می‌شود لذا  به محض حل شدن این مشکل شاهد وصل شدن آب این روستاها خواهیم بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟