به گزارش رکنا ، سرهنگ"یعقوبعلی رجبیان " گفت: اواخر شهریور ماه خبری مبنی بر نزاع و درگیری دسته جمعی در محله پیروزی به پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت: تعدادی از افراد در محل با یکدیگر نزاع و درگیری داشتند، و پس از ایجاد بی نظمی و رعب و وحشت شهروندان، قبل از رسیدن ماموران محل را ترک و متواری شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی متهمان ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران موفق شدند مخفیگاه سه نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری را در حوالی خیابان نبرد شناسایی و با هماهنگی های قضائی متهمان پرونده را به اتهام درگیری و ضرب و جرح و اخلال در نظم عمومی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پرونده که از اراذل و اوباش سطح دار بوده و پیش تر نیز با همین جرائم دستگیر شده اند، برای سیر مراحل قانونی پس از بازجوئی اولیه در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟