حجم ویدیو: 2.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

قاچاقچی مواد مخدر که در حال حمل مواد مخدری به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار بود هرگز تصور نمی‌کرد که اشتباه عجیبش او را به دام پلیس بیندازد. این قاچاقچی که هویتش مشخص نشده است هنگامی که با یک خودروی ون در حال حمل حدود ۲۷۳ کیلوگرم مواد مخدر بود با یک خودروی پلیس پارک شده در کنار خیابان تصادف کرد. ماموران پلیس پس از شنیدن یک صدای شدید از برخورد دو ماشین بلافاصله به خودروی خود مراجعه و مشاهده کردند یک خودرو با ماشین آن‌ها تصادف کرده و راننده آن فرار کرده است.

آن‌ها پس از بررسی دوربین مدار بسته متوجه شدند خودرویی که با خودروی آن‌ها برخورد کرده یک ون بوده است. ویدئوی منتشرشده نشان می‌دهد که راننده خودروی ون پس از برخورد با خودروی پلیس که در کنار خیابان پارک شده اقدام به فرار می‌کند. در ادامه ماموران پلیس پس از گذشت ۱ ساعت این خودرو را شناسایی و در خیابان متوقف کردند. اما این تمام ماجرا نبود؛ ماموران حین بازرسی خودرو در صحنه‌ای عجیب مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع آیس را در داخل این خودروی ون پیدا کردند.

راننده ۲۶ ساله این خودروی ون بلافاصله توسط پلیس دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شد. در حالی که بازجویی از این راننده جوان ادامه دارد هنوز مشخص نیست که علت انحراف به راست این راننده در محل تصادف با خودروی پلیس چه بوده است.

گفتنی است؛ این اتفاق در ساعت ۱۰.۳۰ تاریخ ۲۲ جولای در یکی از خیابان‌های سیدنی استرالیا رخ داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟