حجم ویدیو: 4.49M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

حتماً شما نیز با برخی از رانندگانی که در پشت چراغ قرمز تبدیل به آدم‌های کم‌طاقت می‌شوند برخورد کرده‌اید. آن‌ها در حالی در پشت چراغ قرمز‌های ۱ یا ۲ دقیقه‌ای بی‌تابی می‌کنند که شاید نمی‌دانند زمان زیادی از عمر مفیدشان در ترافیک سرسام‌آور شهر‌ها تلف می‌شود. این نوع رانندگان یا به چراغ قرمز توجهی ندارند یا با عجله خود در پشت چراغ قرمز حادثه می‌آفرینند. مانند راننده انگلیسی که در یکی از خیابان‌های ساوت همپتون انگلیس حادثه آفرید.

در این حادثه این راننده مرسدس بنز که قصد عبور از چهارراه پس از سبز شدن چراغ قرمز را داشت موجب جراحت شدید یک مرد سالخورده شد. ویدئویی که توسط دوربین داش‌کم یک تاکسی تهیه شده است لحظه وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود پس از سبز شدن چراغ در حالی که هنوز یک عابر سالخورده در حال عبور از خیابان است این راننده با سرعت زیادی اقدام به حرکت می‌کند. مرد سالخورده برای فرار از تصادف با این خودروی مرسدس بنز اقدام به دویدن می‌کند که در کنار خیابان تعادل خود را از دست می‌دهد و روی زمین سقوط می‌کند.

بلافاصله راننده تاکسی از خودرو پیاده شد و به کمک این مرد سالخورده شتافت. راننده عجول نیز با دیدن این صحنه با تاخیر از ماشین خود پیاده شد و به سمت پیرمرد حرکت کرد. در ادامه مرد سالخورده در محل حادثه مورد مداوا قرار گرفت و به خانه اش منتقل شد.

گفتنی است؛ این راننده عجول در حالی موجب وقوع این حادثه شد که تنها چند ثانیه شکیبایی او موجب می‌شد تا این پیرمرد به آرامی از عرض خیابان عبور کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟