حجم ویدیو: 5.00M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله فیزیکی خانواده مقتول به مرد قاتل در جلسه دادگاهی در آمریکا را به تصویر می‌کشد. «دیل ویلیامز» ۶۲ ساله به جرم کشتن «الیزابت استوارت» ۴۶ ساله منتظر شنیدن حکم دادگاه بود که ناگهان توسط پسران مقتول مورد حمله قرار گرفت. این حادثه در دادگاهی در شهر ماهونینگ واقع در ایالت اوهایو آمریکا رخ داد.

ویدئوی که با تلفن همراه در داخل دادگاه تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که قاتل در حالی که لباس قرمز رنگ بر تن دارد ناگهان توسط دو پسر مقتول مورد حمله قرار می‌گیرد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پسران مقتول در حالی که قاتل را روی کف زمین انداخته‌اند و با مشت به سر و صورت او می‌زنند.

بلافاصله ماموران پلیس حاضر در دادگاه وارد عمل شدند و با استفاده از شوکر توانستند به این درگیری خاتمه دهند. در این ویدئو صدای یکی از پسران مقتول در حالی که مامور پلیس در حال بستن دست او است شنیده می‌شود که فریاد می‌زند: "این مرد مادر مرا کشت. مادرم مرا بزرگ کرد. نه هیچ فرد دیگری."

این دو برادر به دلیل بر هم زدن نظم دادگاه و حمله فیزیکی به قاتل باید ۳۰ روز را در زندان بگذرانند. همچنین قاتل دیل ویلیمز با حکم دادگاه به ۲۳ سال زندان محکوم شد. در ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۷ ویلیامز با ون خود با مقتول تصادف کرده بود. ویلیامز پس از شکایت الیزابت به پلیس با شلیک چند گلوله او را از پای درآورد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟