وقوع این حادثه ساعت 20:53 دقیقه شب گذشته توسط همسایگان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 102 به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی به سمت بلوار فردوس شرق، روبروی خیابان ولیعصر اعزام شدند.
رضا وفایی معاون منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد از قسمت اتاق خواب یکی از واحدهای طبقه دوم یک ساختمان مسکونی سه طبقه ای شعله های آتش در حال زبانه کشیدن بود و هر لحظه نیز بر حجم آن افزوده می‌شد.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و ضمن قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل حادثه پرداختند.
وفایی ادامه داد: گروه اول آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی، با استفاده از لوله‌های آبرسانی، خود را به کانون آتش سوزی در اتاق خواب طبقه دوم رساندند و همزمان گروه دوم نیز به جستجو در طبقه فوقانی برای نجات محبوسین احتمالی پرداختند.
معاون منطقه یک عملیات خاطر نشان کرد: خوشبختانه هیچ یک از ساکنان ساختمان دراین حادثه گرفتار و یا مصدوم نشده بودند، ولی با توجه به احتمال خطر برای ساکنین، آتش نشانان به سرعت همه همسایگان را از سایر واحدها تخلیه کردند.
وی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی است، خاطر نشان کرد: آتش نشانان با تلاش فراوان موفق شدند آتش سوزی را در همان لحظات اولیه مهار کرده و از سرایت آن به طبقات دیگر جلوگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آتش - سوزی - بلوار - فردوس

آتش - سوزی - بلوار - فردوس

آتش - سوزی - بلوار - فردوس

 

آیا این خبر مفید بود؟