حجم ویدیو: 2.12M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

دوچرخه‌سوار حرفه‌ای حین مسابقات تور جاده پس از آنکه با شیطنت یک تماشاگر نقش بر زمین شد ناگهان به سمت او حمله‌ور شد و این تماشاگر را مورد ضرب‌وشتم قرار داد. "میگل آنگل لوپز" ۲۵ ساله در ۳ مایلی پایانی مرحله ۱۸ مسابقات Giro d'Italia ایتالیا بود که ناگهان دچار این حادثه شد.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که میگوئل در رقابت پایانی به همراه چند دوچرخه‌سوار دیگر است ناگهان این تماشاگر در مقابل دوچرخه‌سواران در کنار گاردریل شروع به دویدن می‌کند.

آنچه در این ویدئو مشاهده می‌شود این است که ظاهراً این تماشاگر حین دویدن به یک تماشاگر دیگر برخورد کرد و در وسط جاده نقش بر زمین شد. در این لحظه میگل از راه رسید و با برخورد به این تماشاگر نقش بر زمین شد. در این ویدئو آنگل را که بسیار عصبانی است و با مشت به سر و صورت این تماشاگر می‌زند.

در ادامه آنگل لوپز با وجود آنکه حدود ۳۰ ثانیه از این رقابت را از دست داده است، اما توانست مرحله ۱۸ این تور ۲۰ مرحله‌ای را به پایان برساند. هنوز مشخص نیست که انگیزه این تماشاگر از دویدن در مقابل این دوچرخه‌سوار چه بود.

گفتنی است؛ مسابقات Giro d'Italia قرار است روز یکشنبه در ورونا ایتالیا به پایان برسد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟