به گزارش گروه حوادث رکنا ، محمود درویشی رئیس هلال احمر شهرستان کهنوج گفت: متاسفانه صبح امروز مطلع شدیم که چهار نفر از اهالی شهرستان فاریاب در کوه‌های اطراف این شهرستان گم شده اند.
وی افزود: این چهار نفر که همه آن‌ها مرد بودند برای جمع آوری گیاهان دارویی به کوه‌های روستای چاه زیارت در شهرستان فاریاب رفته بودند امروز خبر مفقود شدن آن‌ها به هلال احمر اطلاع داده شد.
درویشی تصریح کرد: بلافاصله بعداز باخبر شدن، تیم امداد رسانی با همراهی فرماندار شهرستان فاریاب به منطقه چاه زیارت اعزام شد.
محمود درویشی گفت: صبح امروز مقداری از وسایل و گوشی‌های موبایل افراد مفقود شده توسط مردم و افراد محلی که برای امداد رسانی و همکاری با نیرو‌های هلال احمر به منطقه رفته بودند پیدا و به ما اطلاع داده شد.
وی افزود:متاسفانه در ساعات اولیه امداد رسانی، فرماندار فاریاب اطلاع داد که جسد یکی از چهار نفر مفقودی در سدی حوالی کوه‌های روستای چاه زیارت توسط تیم امداد رسانی کشف شد و انتقال جسد فقط با تیم غواصی امکان پذیر است که تیم غواصی از بندر عباس به سمت منطقه اعزام شده است.
رئیس هلال احمر شهرستان کهنوج تصریح کرد: از سه نفر دیگر تا این لحظه هیچ اطلاعی بدست نیامده و تیم امداد رسانی برای پیدا شدن آن‌ها با تمام توان در تلاش است امیدواریم سه نفر دیگر را صحیح و سالم پیدا کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟