رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی برخورد یک دستگاه اتوبوس ولوو با تریلی در استان اصفهان یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

 سرهنگ نادر رحمانی اظهار داشت: حوالی ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد شنبه در کیلومتر ۶۵ محور دلیجان - میمه استان اصفهان یک دستگاه اتوبوس ولوو به دلیل عدم توجه به جلو با یک دستگاه تریلی برخورد کرد که در پی این حادثه یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

وی افزود: اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی ایران پیما با ۲۱ مسافر از تهران به مقصد شیراز در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در استان یزد خبر داد و گفت: در پی خستگی و خواب آلودگی راننده مینی بوس حوالی ساعت ۷ و ۲۳ دقیقه بامداد شنبه در جاده اختصاصی فولاد آلیاژی کیلومتر ۲۵ یک دستگاه مینی بوس بنز که سرویس کارکنان کارخانه فولاد آلیاژی یزد با چهار سرنشین بوده است واژگون شد که در این حادثه چهار سرنشین این مینی بوس به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شدند.

وی افزود: همچنین حوالی ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه بامداد شنبه در کیلومتر ۶۰ محور فرعی زرآباد در جنوب استان سیستان و بلوچستان یک دستگاه پراید به دلیل عدم رعایت حق تقدم با وانت تویوتا برخورد کرد که در این حادثه پنج تن مجروح شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟