حجم ویدیو: 8.34M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

رویت یک موجود آدم نمای ۸ فوتی (۲.۵ متر) در ایالت یوتا آمریکا خبرساز شد. بنا بر ادعای یک شاهد عینی، او این موجود آدم نما را در کوهستان Lone Peak و حین بارش شدید برف مشاهده کرد. در ویدئویی که توسط تلفن همراه تهیه شده است این موجود سیاه رنگ آدم‌نما را در حال راه رفتن در کوهستان پوشیده از برف نشان می‌دهد. در این ویدئو این موجود آدم‌نما با وجود بارش برف سنگین و سرمای شدید در حال صعود به ارتفاعات کوهستان دیده می‌شود.

" تانر هریس"، شخصی که شاهد این صحنه بود و این ویدئو را تهیه کرد گفت او این موجود را در تاریخ ۲۳ مارس و در باغ پشت خانه‌اش مشاهده کرد. بنا بر گفته هریس او این ویدئو را از این موجود که احتمالاً پاگنده بود از فاصله ۷ مایلی تهیه کرده است. این موجود در حالی که به کوهستان پوشیده از برف صعود می‌کرد در میان برف و کولاک ناپدید شد.

هریس در مورد انی موجود عجیب گفت: "این موجود بسیار بلند بود. بلندتر از قد متعارف یک انسان. حدود ۸ فوت. این موجود به راحتی ارتفاع ۸۶۰۰ فوتی از سطح دریا را پیاده می‌پیمود. بسیار سریع حرکت می‌کرد و دستانش روی زانوهایش آویزان بود."

این ویدئو ابتدا در کانال یوتیوب Rocky Mountains Sasquatch Organisation منتشر شد و در مدت تنها یک روز بیش از ۵۰۰۰۰ بیننده داشت. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "با مشخصاتی که ارائه شده به احتمال زیاد این موجود یک پاگنده (Bigfoot) بوده است."

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز انتشار ویدئوی دیگری که گفته می‌شد یک موجود عجیب الخلقه را در جنگل‌های کانادا نشان می‌دهد خبرساز شده بود. یک خانواده کانادایی حین توقف در کنار یک جنگل ناگهان متوجه این موجود شده بودند که در پشت درختان پنهان شده و در نزدیکی یک گوزن ایستاده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟