به گزارش رکنا، همسایگان ساعت 10:16 دقیقه روز گذشته طی تماس با سامانه 125 از بروز حادثه آوار و احتمال گرفتار شدن یک نفر در زیر ساختمان تخریب شده، خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 45 به اتفاق گروه امداد و نجات 8 این سازمان را به محل حادثه واقع درجاده مخصوص کرج، بعداز چهارراه ایران خودرو، شهرک دانش روانه کرد.

به گفته محمود مقصودی فرمانده آتش نشانان اعزامی، درقطعه زمینی برای ساخت بنای جدید، گودبرداری شده بود که بر اثر سست شدن دیواره های خاکی جانبی محل گودبرداری و نیز به دلیل عدم شمع بندی مناسب، ناگهان بخشس از دیواره خاکی و نیز قسمتی از یک ساختمان دو طبقه مسکونی در مجاور گودبرداری ریزش کرد.

گودبرداری غیر اصولی ساختمان دو طبقه ای را تخریب کرد

وی افزود: با توجه به اظهار شاهدان مبنی بر زیر آوار ماندن یکی از ساکنان این ساختمان، آتش نشانان به سرعت وارد عمل شدند و با رعایت موازین ایمنی شروع به آوار برداری کردند.

گودبرداری غیر اصولی ساختمان دو طبقه ای را تخریب کرد

مقصودی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی پس از جستجو در زیر آوار هیچ فردی را پیدا نکردند و بعد از انجام تحقیقات اولیه معلوم شد این فرد ازساکنان این ساختمان، قبل از ریزش واحد مسکونی خود، به سرعت از ساختمان خارج شده بود.

گودبرداری غیر اصولی ساختمان دو طبقه ای را تخریب کرد

این فرمانده آتش نشانی تاکید کرد: دراین حادثه به ساختمان مسکونی خساراتی وارد شد که هم اکنون کارشناسان آتش نشانی منطقه درحال بررسی علت بروز این حادثه هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟