جسد یک مرد از زیر آوار منزل محل انفجار در شهرک پرواز تبریز بیرون کشیده شد

محمد قلی‌زاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: با تلاش تیم  های عملیاتی آتش نشانی تبریز مرد مدفون از زیر آوار کشف شد اما وی بر اثر سقوط آوار ناشی از انفجار، جان باخته است.

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، دقایقی پیش با گزارش وقوع انفجار گاز در یک ساختمان 2 طبقه در شهرک پرواز ، آتش نشانان به محل حادثه اعزام و هم اکنون در حال عملیات و ایمن سازی هستند.

روابط عمومی اورژانس استان اعلام کرد خوشبختانه این انفجار هیچ مصدومی نداشته است.

متاسفانه یکی از آتش نشانان در جریان عملیات امدادی و در اثر ریزش آوار دچار آسیب دیدگی از ناحیه پای چپ شد که جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، عصر امروز با گزارش وقوع انفجار مهیب در شهرک پرواز آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ به محل حادثه اعزام و با مشاهد تخریب یک ساختمان و احتمال گرفتار شدن نفراتی در زیر آوار، سریعا عملیات امدادی را آغاز کردند

موسوی مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به شدت انفجار این حادثه گفت: شدت انفجار این حادثه به حدی بود که شیشه‌های ساختمان روبرو و مجاور شکسته و دچار خسارات شده اند.

به علت ریزش ساختمان، تلاش گروه های امدادی آتش نشانی تبریز جهت بررسی و یافتن #افراد_احتمالی مدفون شده در زیر آوار همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

photo_2019-02-12_18-55-02

آیا این خبر مفید بود؟