به گزارش گروه حوادث رکنا، پس از اعلام این حادثه توسط کارگران شاهد ماجرا به سامانه ی ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز با بصدا درآوردن زنگ ایستگاه ۶۳، آتش نشانان را بهمراه تیم نجات ۱۵ به جاده ی خاوران، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوب فروشان، خیابان افرا روانه کرد.

منصور شهبازی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل در این باره گفت: هنگام رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که در قسمت ورودی یک باب کارگاه در سایت چوب فروشان تعدادی تخته که بصورت قدی روی دیوار تکیه داده شده بود در هنگام جابجایی و انتقال به داخل کارگاه برروی کارگر ۲۰ ساله ای سقوط کرده بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن کردن محل و کشیدن نوار احتیاط دست بکار شده و به جابجایی تخته ها پرداختند که پس از جابجایی تخته ها مشخص شد که کارگر جوان از ناحیه ی سر به طرز دلخراشی دچار آسیب شده بود.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: تیم پزشکی اورژانس پس از انجام معاینات اولیه، مرگ این کارگر را براثر صدمات وارده مورد تائید قرار داد.

شهبازی علت بروز این حادثه را از طرف کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی اعلام کرد و افزود: پیکر این کارگر جهت انجام اقدامات قانونی و همچنین بررسی علت مرگ تحویل عوامل انتظامی شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟