یک کارگاه مبل سازی در خیابان عرفان آتش گرفت + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، با تماس کارگران کارگاه مبل سازی و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای 129 و 16 به همراه دودستگاه تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را درساعت 06:20 دقیقه بامداد امروز به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، خیابان عرفان روانه کرد.

یک کارگاه مبل سازی در خیابان عرفان آتش گرفت

داود قلی زاده معاون منطقه 4 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در مورد جزئیات این آتش سوزی گفت: در داخل گاراژی به مساحت 1000 متر مربع، تعدادی سوله با کاربری تولید مصنوعات چوبی وجود داشت که بامداد امروز در جریان حادثه ای، یک کارگاه تولیدی و رنگ کاری مبل به وسعت 250 متر مربع درکام آتش فرورفت.

یک کارگاه مبل سازی در خیابان عرفان آتش گرفت

وی افزود: هنگام رسیدن به محل حادثه، قسمت نجاری این کارگاه کاملا شعله ور و آتش در حال سرایت به کارگاه های همجوار خود بود.

یک کارگاه مبل سازی در خیابان عرفان آتش گرفت

قلی زاده ادامه داد: با توجه به تماس های اولیه و اعلام احتمال وجود فرد یا افراد گرفتار در داخل این کارگاه، آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، بسرعت به جستجوی محبوسین احتمالی در میان این آتش سوزی پرداختند.

معاون منطقه چهار عملیات این سازمان تصریح کرد: چون داخل این کارگاه مملو از چوب، تخته و بشکه های تینر و رنگ بود، نیروهای آتش نشانی سریعا پس از قطع جریان برق با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی از چندین سمت، خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.

وی ادامه داد: این آتش سوزی سرانجام در مدت زمان کوتاهی توسط آتش نشانان مهار و کاملاً خاموش شد و همچنین از سرایت شعله های آتش به کارگاه های همجوار جلوگیری به عمل آمد.

قلی زاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه فرد یا افرادی در داخل این آتش سوزی محبوس نشده بود و کارشناسان آتش نشانی منطقه پس از خاموش شدن کامل این آتش سوزی، وارد این کارگاه شده و به بررسی علت بروز این حادثه و همچنین تعیین میزان خسارات وارده پرداختند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟