با اقدامی خداپسندانه با رضایت خانواده دانش آموز مرگ مغزی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد.

"آبیجان عزیزی"، مادر این دانش آموز گفت: فرزندم آرمین زارع دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان "آب گردوی" منطقه "دلی اولادعلی مومن" از توابع شهرستان بویراحمد در حال پیاده شدن از خودرو در سه‌راهی جاده روستا در نزدیکی دشتروم بر اثر برخورد خودرو دچار مرگ مغزی شد.

وی افزود: حال که فرزندم را از دست داده ام بسیار خوشحالم که خانواده‌های نیازمندی با اقدام ما خوشحال می شوند.

سیدسینا سعیدی سوق، رابط پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: با تلاش تیم پیوند اعضای دانشگاههای علوم پزشکی یاسوج وشیراز این اعضا از بدن وی جدا و برای پیوند به بیمارستان ابن سینای شیراز انتقال یافت .

وی اظهار کرد: دو کلیه و کبد این دانش آموز مرگ مغزی به بیماران نیازمند اهدا می شود.

سعیدی سوق اضافه کرد: این مورد هفدهمین اهدا عضو طی سالجاری در استان کهگیلویه و بویراحمد است .

هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تقدیر و تسلیت به خانواده این دانش آموز صادر کرد.

«ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا»

(هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است)

(سوره مائده آیه 32)

خانواده محترم زارع

در سایه لطف خداوند متعال ایجاد فرصت ادامه زندگی به دیگر انسانها هدیه الهی است که رفتن و سفر ابدی عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می کند. بخششی برگرفته از رحمت الهی و سیره ائمه اطهار (س) که ماندن در رفتن تجلی می یابد .

خانواده محترم زارع، با اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه اعضای بدن دانش آموز عزیز فرزند دلبندمان، «آرمین زارع» را به بیماران نیازمند اهدا کرد .

از دست دادن دانش آموز عزیز غمی جانکاه برای خانواده محترم و بستگان، همکاران و دانش آموزان، بویژه مردم بویراحمد و دانش آموزان عزیزم در دبستان آب گردوی دلی اولادعلی مومن از توابع یاسوج است .

با نهایت تأسف و تأثر این مصیبت را تسلیت عرض کرده و غفران الهی برای مرحوم و صبر وافر را از خداوند متعال برای آنان خواهانم و به پاس این عمل خداپسندانه از خانواده محترم زارع تقدیر می نمایم.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟