واژگونی خودروی قاچاقچیان انسان در جاده سیرجان + جزییات

به گزارش رکنا،طبق اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ مدیرعامل هلال احمر استان کرمان از واژگونی سواری سمند در محور کرمان – سیرجان خبر داد و اظهار داشت: در پی اعلام اورژانس مبنی بر واژگونی سواری سمند بلافاصله یک تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.

وی با اشاره به جزئیات بیشتر این عملیات، بیان کرد: گزارش اورژانس در ساعت ۰۳:۱۵ صبح امروز به سامانه ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر مبنی بر واژگونی سواری سمند اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۱۲۰ محور کرمان – سیرجان رخ داده بود، افزود: بلافاصله نزدیک‌ترین پایگاه هلال احمر از گدار خانه سرخ که پایگاه امداد و نجات بین شهری سیرجان است و در ۱۰ کیلومتری محل حادثه قرار داشت، اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه این خودرو حامل اتباع افغانستانی بود، ادامه داد: در این حادثه خودروی مذکور به حالت واژگون به سقف قرار داشت و ۹ نفر مصدوم شده بودند.

فلاح با بیان اینکه پس از ارزیابی‌های لازم، رهاسازی دو نفر از مصدومین با ست سبک صورت گرفت و پس از انجام اقدامات رهاسازی مصدومین تحویل عوامل اورژانس شدند، گفت: عملیات مذکور در ساعت ۰۴:۲۴ پایان یافت.

 

کدخبر: 997776 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟