این باند شبح خودروهای پارک شده محله های تاریک شهرری بودند / پلیس فاش کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته های اخیر در خصوص سرقت لوازم و محتویات خودرو در محدوده شهرری و  دریافت پرونده به پلیس آگاهی پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهمان با سو استفاده از تاریکی هوا و محیط خودروهای پارک شده، سوژه مورد نظر را انتخاب و در فرصت مناسبی درب خودرو را تخریب و اقدام به سرقت محتویات داخل و قطعات خودروها می نماید.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: کارآگاهان با اقدامات فنی و اطلاعاتی، در نهایت در بیستم اسفند ماه سال جاری هویت و مخفیگاه سارق و مالخر اموال مسروقه را که دارای سابقه بودند، شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران روز گذشته به مخفیگاه متهمان در محدوده شهرری مراجعه و طی 2 عملیات مجزا سارق به همراه مالخر اموال مسروقه را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهمان 35 و 39 ساله سابقه دار پس از انتقال به کلانتری ضمن اقرار به بزه انتسابی به 30 فقره سرقت محتویات داخل خودرو معترف شدند  و متهمان  پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند.

 

کدخبر: 979846 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟