شلیک مرگ به قهرمان سابق بوکس !

به گزارش رکنا، بنا به گزارش شبکه رادیو تلویزیون غرب آلمان (WDR) در اثر یک تیراندازی که در مرکز شهر بیله‌فلد در ایالت نوردراین‌‌وستفالن آلمان حوالی ساعت ۶ بعد از ظهر روز شنبه ۹ مارس رخ داده است، یک مرد ۳۸ ساله اهل بیله‌فلد با تابعیت کوزوو کشته شده است. فرد کشته شده بسار نیمانی، قهرمان سابق بوکس اروپا است. اما پلیس شهر بیله‌فلد هویت این فرد را هنوز به طور رسمی تائید نکرده است.

بر اساس گزارش‌‌ها، عامل یا عاملان این تیراندازی مرگ‌بار در حال حاضر متواری هستند. به گفته پلیس ، برای افرادی که در نزدیکی این حادثه بوده ولی در ارتباط با آن نبوده‌اند، هیچ خطری وجود نداشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که پلیس شامگاه شنبه ۹ مارس شب با پشتیبانی نیروهای عملیات ویژه چندین آپارتمان در بیله‌فلد را که در ارتباط با این تیراندازی بوده‌اند، مورد بازرسی قرار داده است. در مورد جزئیات و علل این تیراندازی های مرگ‌بار در حال حاضر به طور رسمی خبررسانی نشده است.

بسار نیمانی قهرمان سابق بوکس اروپا در اتحادیه IBF و نیز دارنده عنوان قهرمان بین‌المللی میان وزن آلمان بود. او پس از مهاجرت به آلمان در سال ۱۹۹۷ میلادی و اقامت در این کشور چندین بار مرتکب جرم شد و در سال ۲۰۱۳ نیز در درگیری با چند مرد در مرکز شهر بیله‌فلد مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.

کدخبر: 979216 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟