زنده به گور شدن دو مرد و یک زن در آوار یک خانه / ملایری ها در ماتم

محمودرضا ملکی عصر دوشنبه  در خصوص این حادثه گفت : این حادثه ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه بعدازظهر امروز رخ داد که طی تماس تلفنی با سازمان آتش‌نشانی در حوالی ساعت ۱۴:۴۰، بلافاصله ۲ تیم عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی افزود: یک نفر از افراد حاضر در محل در دقایق اولیه جان خود را نجات می‌دهد و سه نفر دیگر که ۲ نفر آنها مرد و یک نفر زن بود، بر اثر آسیب‌های وارده جان باختند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر ادامه داد: عملیات آواربرداری تا ساعت ۱۶:۲۰ عصر ادامه داشت که تیم‌های اعزامی از آتش‌نشانی با کمک اورژانس و تعدادی از نیروهای امور شهری شهرداری ملایر، جنازه سه نفر از زیر آوار بیرون کشیده شد.

ملکی در توضیح چگونگی رخ دادن این حادثه گفت: این افراد در حاشیه رودخانه خرم‌آباد ملایر در لایه‌های سست این رودخانه اقدام به حفاری و ایجاد سرپناهی برای خود کرده بودند و تونل دستکندی را درست کرده بودند.

وی بیان کرد: به علت سست بودن خاک و قرار گرفتن در حاشیه رودخانه، این سرپناه ریزش کرد و متاسفانه سه نفر جان خود را از دست دادند.

ملکی گفت: به دلیل اینکه حجم آوار زیاد بود، با وجود اعزام یک دستگاه لودر به محل، از نیروهای امور شهری شهر شهرداری ملایر نیز برای آواربرداری کمک گرفتیم.

روستای حرم‌آباد از توابع بخش مرکزی و یکی از نزدیکترین روستاها به شهر ملایر در محور بروجرد است.

ریزش آوار در ملایر
ریزش آوار در ملایر

کدخبر: 966032 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟