پایان شیادی باند 5 نفره در کرج / با تصادف ساختگی پول به جیب می زدند

به گزارش گروه حوادث رکنا؛ سردار "حمید هداوند" فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از فعالیت یک باند حرفه‌ای کلاهبرداری از طریق ایجاد تصادف سوری در استان های البرز و تهران مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: برابر تحقیقات ماموران محرز شد که اعضای یک باند 5 نفره با ایجاد تصادف صوری و جعل اسناد پزشکی اقدام به کلاهبرداری از شرکت های بیمه کرده و با جابه جایی متعدد وجوه مورد کلاهبرداری از این طریق اقدام به پولشویی می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در ادامه با احراز کلاهبرداری متهمان با هماهنگی مقام قضایی 5 نفر در این زمینه دستگیر و در تحقیقات تکمیلی ۳۸ فقره کلاهبرداری کشف شد.

سردار هداوند با بیان اینکه ارزش کلاهبرداری های صورت گرفته توسط این باند ۴۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود، خاطرنشان کرد: متهمان با تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از فعالیت باندهای اینچنین می‌تواند موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

کدخبر: 876503
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟