سرقت های این سارق آبدانانی خطر مرگ داشت !

به گزارش رکنا، سرهنگ نوروز شریعتی، فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری‌های اجتماعی عزمی همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: برخورد قاطعانه پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنان، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود.

وی افزود: در راستای رسیدگی به مطالبه چند تن از شهروندان مبنی بر وقوع سرقت کابل‌های برق و مخابراتی در سطح شهرستان آبدانان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان با بیان اینکه عوامل پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و تخصصی، مخفیگاه سارق را شناسایی کردند افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم مقدار زیادی سیم برق کشف و ضبط شد، بیان کرد: متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

سرهنگ شریعتی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس در کشف جرایم سرقت مراتب را تا تعیین تکلیف اموال و شناسایی مالخر پیگیری می‌کند، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در این راستا مالخر اموال مسروقه را شناسایی و دستگیر و به مرجع قضائی معرفی کردند.

کدخبر: 875807
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟