آغاز طرح برخورد با سارقان در کشور / ایجاد امنیت بیشتر با طرح ذوالفقار + فیلم
حجم ویدیو: 65.74M | مدت زمان ویدیو: 00:03:23

به گزارش رکنا؛ سردار احمدرضا رادان در آیین آغاز به کار طرح های ویژه عملیاتی پلیس برای مبارزه با سرقت گفت: بررسی ها بیانگر این است که یکی از دغدغه های مهم مردم در کشور موضوع سرقت، زورگیری و جرایمی از جنس سرقت است که مردم را به شدت آزار می دهد. مردم مطالبات و درخواست های زیادی دارند که این پدیده زشت را متوقف و برخورد کنیم.

وی افزود: با هماهنگی ریاست محترم قوه قضائیه(هماهنگی های قضائی) مقرر شد این دغدغه بحق مردم را پاسخ دهیم. به طوری که در آینده ای بسیار نزدیک مردم به این باور برسند که به این دغدغه شان توجه کرده و پاسخ داده ایم.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: از امروز طرح های ویژه عملیاتی پلیس برای مبارزه با سرقت از 7 استان هدف آغاز و سپس این طرح در کل کشور اجرایی می شود.

سردار رادان با اشاره به شناسایی هدفمند سارقان، مالخران و مخفیگاه سارقان عنوان کرد: بر اساس شناسایی ها به صورت هدفمند سارقان را دستگیر و در صورت مقاومت برابر قانون، مقاومت شان شکسته می شود. پاسخگویی به دغدغه مردم عزیز را مهم و اولویت دار می دانیم و در هر زمینه ای که مأموریت داریم عملکرد محکم، قاطع و در خور شأن مردم عزیز خواهیم داشت.

فرمانده کل انتظامی کشور تأکید کرد: سردار رادان در پاسخ به سوالی درباره فعالیت قرارگاه مقابله و مبارزه با سرقت فراجا نیز عنوان کرد: قرارگاه مقابله با سرقت پیش تر از این در فراجا فعال شده بود اما تغییراتی در روش های این قرارگاه خواهیم داشت و علاوه بر عملیات های مقابله ای، طرح های پیشگیرانه نیز در دستور کار فعالیت های این قرارگاه می باشد.

رئیس پلیس کشور با هشدار به سارقان تأکید کرد: ما با هیچ کسی شوخی نداریم و با کسانی که به دنبال ناامنی هستند قاطع و محکم برخورد می کنیم.

گفتنی است، طرح ویژه عملیاتی پلیس برای مبارزه با سرقت از امروز و با ابلاغ و اعلام فرمانده کل انتظامی در 7 استان هدف از جمله تهران بزرگ، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، فارس، البرز و ... آغاز شد.

کدخبر: 869597
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟