قتل عام همسر باردار مادرزن و فرزند با انداختن ماشین در سد داریان / مرد بی رحم را بشناسید + عکس قربانیان

به گزارش رکنا، سرهنگ فرامرز شاکری با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار کرد: ️چندی پیش در پی اعلام سقوط یک دستگاه خودروی سواری در سد داریان شهرستان سروآباد بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ️ماموران با اعزام به محل حادثه دریافتند یک دستگاه خودری سواری که همگی اعضای یک خانواده بودند به داخل سد داریان سقوط کرده است.

رییس پلیس اگاهی کردستان ادامه داد: ️در این حادثه 3 نفر فوت کردند و فقط راننده خودرو از این حادثه جان سالم به در برد که کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مراجع قضایی و با اشراف اطلاعاتی، بررسی شواهد و مستندات موجود به وقوع این حادثه مشکوک و تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

سرهنگ شاکری اضافه کرد: ️پس از تلاش‌های بی‌وقفه پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان سروآباد در خصوص کشف زوایای پنهان این پرونده و تحقیقات میدانی، متهم این پرونده که راننده خودرو بود و افراد این خودرو زن جوانش، بچه 7 ماهه داخل شکمش، پسربچه 2 ساله اش و مادر زنش بودند، دستگیر شد که پس از ارائه دلایل و مستندات موجود به جرم مرتکب شده اعتراف کرد.

وی گفت: ️قاتل در اظهارات خود علت و انگیزه خود را از ارتکاب این حادثه، اختلاف خانوادگی عنوان کرده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.

کدخبر: 1017375 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟