جزئیات فوت سرگرد سید ابراهیم سادات حسینیان در نیشابور

به گزارش رکنا، مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد تماس شما از طریق پیامک به ایشان، باورمان نمی شد . این آخرین تماسی بود که با رفیق قدیمی و دوست عزیزم داشتم.

آدم‌های خوب تقصیر خودشان است. اطرافیان را بدعادت بار می‌آورند؛ وقتی تلفن می‌زنی انتظار داری با همان زنگ اول و دوم همیشه جوابگو باشند و مثل آقا سید با انرژی بگویند: جان، سلام.

امکان نداشت به سید ابراهیم سادات حسینیان زنگ بزنی و تماس تو بی‌جواب بماند.

خبر درگذشت او ناگوار بود و برای همین به شماره خودش زنگ زدم ولی در دسترس نبود.

نیمه اردیبهشت آمده بود دفتر کار من، نشستیم و یک لیوان چای خوردیم. یکی دو تا خاطره جالب تعریف کرد و حال و هوای مان عوض شد.

عجله داشت. می‌گفت کلی کار دارم و باید زودتر به اداره برگردم. رفت و یک خبر از عملکرد پلیس آگاهی خراسان رضوی فرستاد.

رابط اجتماعی پلیس آگاهی بود. پیام دادم " خدا قوت خسته نباشی دلاور."

جواب داد: « درودها. روزی، روزهای سخت گذشته را به عنوان قشنگ‌ ترین‌ها یاد خواهیم کرد. شاد سلامت و پایدار باشی». جواب دادم رفیق به سلامت.

در واقع این آخرین پیام و ارتباط مستقیم من با او بود. دو سه روز بعد، هیجدهم اردیبهشت ماه به خاطر بیماری کلیه در بیمارستان بستری شد.

درمان او به طول انجامید و از روز جمعه هشتم تیر به علت عارضه مغزی در بیمارستان حکیم نیشابور به کما رفت.

در این مدت جویای حال او بودم .

ساعت 8 صبح روز هیجدهم تیرماه دفتر زندگی سید ابراهیم سادات حسینیان برای همیشه بسته شد.

همسرش که روزی در کسوت پرستاری بیماران زیادی بوده رخت عزا تن کرد.

دلتنگی دختر 6 ساله‌اش نیلوفرسادات و پسر کوچکش سید نوید از این به بعد بهانه‌ای است تا سال‌های سال از بابای مهربان خود یاد کنند  . خوبی‌هایش را با دست‌های کوچکشان یکی یکی بشمارند و بگویند بابا ابراهیم از همه دنیا مهربان‌تر بود.

سرگرد آگاهی «سید ابراهیم سادات حسینیان» متولد پنجم فروردین 1364 در شهرستان نیشابور بود. سال 1389 در حادثه تروریستی روز تاسوعای حسینی چابهار او شاهد شهادت شماری از هموطنان و همرزمان خود بود و می‌گفت همین حادثه، علت بیماری دیابت استرسی اش شده است .

بعد از آن هم در مقطعی، بیماری فرزندش تا زمان بهبودی کودک سبب شد حالش بدتر شود.

همرزمانش در پلیس آگاهی خراسان رضوی همه و همه از او یاد خوش دارند. صبح هیجدهم تیر ماه سخت‌ترین روز بود و جای خالی‌ آقا سید که عادت داشت به همه همکارانش سر بزند و خوش و بشی داشته باشد در ساختمان پلیس آگاهی حس می شد.  

سید ابراهیم سادات حسینیان با نگاه گرم و قلب مهربانش، همکاران و دوستان و خانواده و اقوامش را نمک گیر محبت خود کرد و یاد و نام او همیشه در خاطرات مان زنده می‌ماند.

پیکر سرگرد کربلایی سید ابراهیم سادات حسینیان امروز سه‌شنبه نوزدهم تیر ماه مصادف با سومین روز محرم در آرامستان روستای جیلو شهرستان نیشابور به خاک سپرده می‌شود.

غلامرضا تدینی راد

شهید حسینیان

 

 

کدخبر: 1016746 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟