کشف 5 میلیارد تومان لوله و اتصالات قاچاق در شورآباد

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار لوله و اتصالات قاچاق از انباری در محدوده شورآباد شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کالای خارجی در انباری در شورآباد تخلیه و دپو گردیده که کالای خارجی را توسط خودروهای شوتی به این مکان منتقل و به بازار ارسال می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نگردیده و مشاهده می نمایند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع زانو،سه راهی ،فلنج ، تبدیل و غیره خارجی در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی می باشد.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد 3030 عدد انواع لوله و اتصالات خارجی قاچاق محصول کشور ترکیه بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 5 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های 02166747343 ویا 09999871392 تماس بگیرند.

 

کدخبر: 1016408 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟