آنچه بعد از مرگ ویدا زن پیمان آدیداس مهم شد

به گزارش رکنا، چند روز قبل خبر خودکشی همسر پیمان آدیداس منتشر شد و علت اصلی مرگ این زن جوان مصرف قرص برنج اعلام شد.

ویدا که همسر سابق پیمان ادیداسبا انتشار کلیپ های کوتاه و ویدئوهای گاها تبلیغاتی در فضای مجازی به شهرت رسیدند ولی عمر این باهم بودن طولانی نبود و سال گذشته پیمان درگذشت و ویدا آدیداس تنها شد.

به گفته بازپرس رضازاده ویدا پس از بازگشت از سفر شمال که به همراه هسرش دومش انجام داده بود به بازار ناصر خسرو رفته و با کمک یک گاریچی قرص برنج خریده و جلوی چشمان همسرش به زندگی خود پایان داد.

بعد از انتشار اخبار خودکشی ویدا زن پیمان آدیداس، جستجوها درباره همسر دوم ویدا و موضوعات مربوط به زندگی خصوصی این بلاگر زن شدت گرفت و مثل همیشه آنچه مهم شده بود، ماجرای خودکشی و جستجوهایی مربوط به همسر دوم ویدا بود.

عروسی ویدا و پیمان ادیداس

پیمان آدیداس با نام اصلی پیمان کوچکی متولد سال 1375 در همدان متولد و سالها بعد به تهران آمد و با آغاز فعالیت در فضای مجازی مشهور شد. طولی نکشید که پیمان آدیداس با یک خواننده رپ به نام ویدا ازدواج کرده و او را به عنوان همرش معرفی کرد. پیمان کوچکی در27 سالگی بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

ازدواج آبراهام و ویدا بعد از فوت پیمان آدیداس

مدتی بعد از فوت پیمان آدیداس، اخبار و تصاویر ازدواج مجدد همسر پیمان آدیداس در فضای مجازی منتشر شد و او زندگی جدید خود را با مرد جوانی بنام آبراهام آغاز کرد که این زندگی هم دوام چندانی نداشت.

بعد از انتشار خبر خودکشی ویدا همسر پیمان آدیداس، شایعات بسیاری درمورد اختلاف او با همسر دومش به گوش میرسد که فعلا هیچ واکنشی از سوی آبراهام به این شایعات صورت نگرفته است.

کدخبر: 1015361 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟