بازداشت موبایل قاپ حرفه که فقط 18 سال دارد / در اتوبان چمران غافلگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ کیومرث حسنوند در تشریح این خبر بیان داشت: پیرو خبر واصله مبنی بر سرقت تلفن همراه یکی از شهروندان ماموران کلانتری 125 یوسف آباد به محل اعزام شدند تا سارق را شناسایی و دستگیر کنند.

وی گفت: شهروند خانم اظهار داشت که تلفن همراه وی توسط یک نفر سارق موبایل قاپ با یک دستگاه موتور سیکلت قرمز که پلاک آن پوشانده شده بود، از دست وی قاپیده شده و به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با در اختیار قرار دادن مشخصات سارق و موتورسیکلت وی به تمامی واحد های گشت، ماموران مشغول به گشت زنی شده تا سارق را شناسایی نمایند که موتور سیکلت به همراه راکب با مشخصات ذکر شده را مشاهده نمودند که متهم با رویت ماموران سریعا متواری شد و طی مدت کوتاهی تعقیب و گریز و اجرای طرح مهار موتور سیکلت متوقف و متهم دستگیر شد.

سرهنگ حسنوند خاطر نشان کرد: متهم 18 ساله به کلانتری منتقل و در بازرسی از وی یک دستگاه تلفن همراه که به تازگی سرقت نموده بود کشف شد و هفت نفر از شکات این سارق شناسایی و به کلانتری دعوت شدند و متهم بعد از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد.

همچنین سرهنگ حسنوند توصیه نمود: از کیف های مخصوص نگهداری  تلفن همراه که در نقاط مناسبی از کیف و یا لباس تعبیه می شوند استفاده شود و همین طور توجه شود که تلفن همراه چه در خیابان چه در داخل خودرو در معرض دید نباشد.

کدخبر: 1013838 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟