بازداشت مردی با درجه سرگردی پلیس در شهرری / این مرد پلیس نبود

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد قاسم طرهانی"  گفت: در پی وقوع سرقت به شیوه غصب عنوان پلیس در محدوده شهرری، دستگیری متهم در دستور کار تیم عملیات کلانتری 131 شهرری قرار گرفت و با بررسی دوربین های محل سرقت مشخصات ظاهری متهم شناسایی و در اختیار تمامی گشت های محسوس و نامحسوس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران متهم را در حین اخاذی از یکی از شهروندان شناسایی کردند افزود: متهم بلافاصله دستگیر و در بازرسی اولیه از متهم تجهیزات نظامی تقلبی، لباس افسر ارشد پلیس, کلاه نظامی, کارت شناسایی جعلی از متهم کشف شد.

سرهنگ طرهانی با اشاره به شناسایی چند نفر از شکات خاطر نشان کرد: متهم به همراه اموال مکشوفه جهت کشف جرائم احتمالی با دستور مقام قضائی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد و ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر غصب عنوان پلیس واخاذی از شهروندان به 10 فقره سرقت و کلاهبرداری به این شیوه اعتراف نمود که تحقیقات جهت شناسایی دیگر مالباختگان همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس شهرستان ری به شهروندان توصیه  کرد: در مواجه با افرادی که خود را پلیس معرفی می نمایند بخصوص افرادی که با لباس شخصی می باشند حتما ابتدا کارت شناسایی و حکم ماموریت آن شخص را رویت و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس 110 اطلاع دهند.

کدخبر: 1004412 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟