از آن زمانی که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی از طریق پدر خود سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی اسباب برکناری متعب بن عبدالله وزیر از وزارت گارد ملی و محمد بن نایف از ولیعهدی و وزارت کشور فراهم کرد، متعب بن عبدالله و محمد بن نایف تنها در مناسبت‌های کمی حضور پیدا کردند، به تازگی در صفحات نزدیک به خاندان حاکم سعودی در فضای مجازی، تصاویر و ویدئوهایی منتشر شده که دو شاهزاده ناراضی را در کنار احمد بن عبدالعزیز نشان می‌دهد.

شاهزاده احمد و شاهزاده متعب در این مراسم، نمایش رقص شمشیر مشهور سعودی را اجرا کردند، آنها در جشن ازدواج نوه ملک عبدالله، شاهزاده عبدالله بن فیصل شرکت کردند که با دختر عمویش، شاهزاده لطیف بنت خالد ازدواج کرده است.

شماری از شاهزادگان سعودی به گرفتن عکس‌های یادگاری با شاهزاده احمد پرداختند، اکثر فرزندان ملک عبدالله در این مراسم عروسی شرکت کرده بودند.

از هفته‌های پیش اخبار ی منتشر شده مبنی بر اینکه احتمال دارد شاهزاده احمد بن عبدالعزیز نقش اصلی را در مرحله آتی ایفا کند یا منصب ولایت‌عهدی را برعهده بگیرد یا پادشاه عربستان شود، البته در صورتی که محمد بن سلمان رسما به دست داشتن در قتل Murder Murder جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد در کنسولگری سعودی در استانبول محکوم شود.

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز چند هفته پیش و پس از چند ماه اقامت در تبعیدگاه اختیاری در اروپا به ریاض بازگشته بود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهیداخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

32d4767336bfb84505eff

4a6d0d1513fb4191a80d6

آیا این خبر مفید بود؟