با این 7 ترفند تلفن همراه خود را در سریع ترین زمان ممکن شارژ کنید

تلفن همراه هوشمند زندگی ما را بسیار ساده تر کرده و ارتباطات بسیار گسترده تری را برای ما به ارمغان آورده اند. اما یکی از مشکلاتی که ما همیشه درباره تلفن همراه هوشمند داریم شارژ کردن آن ها است.ما در ادامه قصد داریم هفت ترفند برای شارژ هرچه سریع تر تلفن همراه هوشمند به شما معرفی کنیم. با استفاده از این ترفند ها می توانید به راحتی تلفن همراه هوشمند را شارژ کنید و با تلفن همراه هوشمند زندگی تان را آسان کنید.

1. از شارژ بی سیم استفاده نکنید. استفاده از شارژ بی سیم باعث می شود تا زمان شارژ دو برابر بیشتر از زمان شارژ معمولی طول بکشد. همچنین باعث مصرف برق بیشتری می شود که در نتیجه چندان به صرفه نیست.

2. از شارز های سریع استفاده کنید. شارژ های جدید توان خروجی بالا تری داشته و یا سرعت بسیار بالا تری تلفن همراه شما را شارژ می کنند. در صورتی که از شارژر های قدیمی استفاده می کنید، آن را با یک مدل سریع تعویض کنید.

3. حالت ذخیره باتری را فعال کنید. پاور سیو مد یا همان حالت ذخیره انرژی باعث می شود تا برنامه هایی که در پس زمینه در حال اجرا هستند بسته شده که در نتیجه مصرف گوشی شما کاهش یافته و سریع تر شارژ می شود.

4. مصرف باتری برنامه هایتان را مدیریت کنید. برای این کار به تنظیمات باتری تلفن همراه خود مراجعه کرده و فعالیت برنامه هایی که بیش از حد باتری مصرف می کنند را محدود کنید.

5. پورت شارژر تلفن همراه خود را تمیز کنید. معمولا پورت شارژر تلفن همراه به مرور زمان کثیف شده و کسی آن را تمیز نمی کند اما این موضوع باعث هدر رفت انرژِی و طولانی شدن زمان شارژ می شود.

6. اجازه ندهید تلفن همراه شما بیش از حد داغ شود. تلفن همراه برای خنک نگه داشتن خود فعالیت های خاصی انجام می دهد. در صورتی که هنگام شارژ دمای گوشی بالا برود این فعالیت ها افزایش یافته و انرژی زیادی را صرف می کند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع :طلا

آیا این خبر مفید بود؟