رک پلاس تکنولوژی کدخبر: 315573 ارسال پرینت 113

رکنا:شرکت نت گیر دوربین امنیتی جدیدی به نام آرلوپرو ۲ عرضه کرده که از ضبط ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p پشتیبانی می کند. اکثر دوربین های امنیتی موجود در بازار Store تنها از کیفیت ضبط ۷۲۰p برخوردارند.

به گزارش ورج، یکی دیگر از جذابیت های خاص این دوربین امکان تعیین نقاطی برای مراقبت ویژه است. بنابراین کاربر می تواند نقاطی را در محیط اطراف مشخص کند و با اعمال تنظیمات از دوربین بخواهد در صورت راه رفتن فردی در آن نقاط پیام هشدار ارسال کند.

نت گیر همچنین به مشترکان خود امکان می دهد تا به رایگان هفت روز تصاویر ضبط شده از محیط اطراف را بر روی سرورهای این شرکت ذخیره کنند. البته دوربین های این شرکت تنها در صورت ایجاد صدا در محیط اطراف یا حرکت فعال شده و ضبط تصویر را آغاز می کنند.

علاقمندان در صورت تمایل به ضبط و نگهداری ویدئوهای بیشتر برای مدت های طولانی تر بین ۱۴ تا ۶۰ روز باید مبلغی بین ۹۹ تا ۲۹۹ دلار بپردازند. تامین برق این دوربین با باتری یا با استفاده از برق شهری ممکن است.دوربین یادشده که ۲۲۰ دلار قیمت دارد در شرایط نامناسب آب و هوایی نیز کار می کند و در برابر نفوذ آب و وزش باد مقاوم است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها