پیش بینی مهم از قیمت بیت کوین

به گزارش رکنا، بیت کوین مظهر تجارت جنبش است. امروز روز شرط بندی ۱.۵ میلیارد دلاری ایلان ماسک در پوشش بیت کوین است. احساسات اجتماعی بیت کوین خارج از نمودار است و نوسانات وحشی باقی خواهد ماند.

حرکت بزرگ بعدی بیت کوین می‌تواند در صورتی انجام شود که سایر شرکت‌ها از تسلا در ایجاد تنوع در ارزهای رمزنگاری شده و پذیرش آنها به عنوان روشی برای پرداخت پیروی کنند. با توجه به جایی که قیمت‌ها به سرانجام رسیده‌اند، بیت کوین به خرده فروشان بزرگ نیاز دارد که ماشین‌ها یا کالاهای لوکس سطح بالا را برای پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری بفروشند.

قیمت بیت کوین در بازار جهانی

چند سال بیت کوین در پذیرش جریان اصلی شکست خورد و از بیت کوین برای خرید یک قهوه یا آب میوه استفاده شد. بیت کوین به چند تاییدیه بزرگ دیگر نیاز دارد و این می‌تواند کلیدی برای افزایش قیمت‌ها از سطح ۵۰ هزار دلار باشد.

درحال‌حاضر قیمت هر بیت کوین با افزایش بیش از ۷ درصد به بیشترین نرخ خود رسید. اکنون هر بیت کوین ۴۷ هزار و ۳۷۰ دلار است که با این روند پیش‌بینی می‌شود به بیش از ۵۰ هزار دلار برسد.

قیمت طلا در مسیر افزایش

بخاطر اینکه قانون‌گذاران شروع به کالبدشکافی بسته پیشنهادی ۱.۹ تریلیون دلاری بایدن کردند، حرکت طلا بالاتر رفت. گرچه به نظر می‌رسد یک بسته محرک عظیم تا اواسط ماه مارس (فروردین) تحمیل شود، اما به نظر می‌رسد تمایل رئیس‌جمهوری بایدن برای مذاکره نرخ نهایی را به ۱.۲ تریلیون دلار امریکا نزدیک می‌کند.

درحال‌حاضر خوش بینی همچنان ادامه دارد که محرک‌های پولی و مالی در ایالات متحده می‌تواند به این اقتصاد کمک کند تا داغ شود و تورم‌های بالاتر را به طلا ادامه دهد.

طلا هفته گذشته در معرض خطر جدی قرار داشت و تا زمانی که منطقه ۱، ۸۵۵ ورود کند. در صورت ادامه روند صعودی فعلی تا پایان هفته، در برابر یک صعود احتمالی و یک تلاطم ناخوشایند دلار، روند صعودی طولانی تر طلا باید دوباره خود را ثابت کند.

اکنون نرخ هر اونس طلای نقدی با افزایش ۵ دلار یا بیش از ۰.۲ درصد به نرخ ۱۸۳۵ دلار رسید.

قیمت‌های نفت خام فقط می‌خواهند روند بالاتری را طی کنند. نفت خام اروپا ۰.۸٪ از دسامبر(دی) کاهش یافت و به ۴۸۳.۴ میلیون بشکه رسید. اگر روند نزولی ذخایر نفت خام جهانی ادامه یابد، باید نرخ نفت را بالا رود.

چشم‌انداز کوتاه مدت موسسه انرژی امریکا نشان داد که سطح پایدار برای غلبه بر ویروس کرونا همچنان بر چشم‌انداز تقاضا برای بقیه سال را تأثیر می‌گذارد، اما این خوش بینی یک بازپرداخت حتی قوی تر را در سال ۲۰۲۲ زیاد خواهد کرد و میزان افت ۱۸۰، ۰۰۰ بشکه را داشت تا اکنون ۵.۳۸ میلیون بشکه افزایش نسبت به سال دیگر را تجربه کرده است. پیش‌بینی می‌شود چشم‌انداز تقاضای جهانی در سال ۲۰۲۲ با تحقق سود سالانه، ۱۹۰ هزار بشکه رشد کند. این موسسه نرخ نفت خام برنت را به طور متوسط ​​۵۵ دلار در هر بشکه در سال ۲۰۲۲ هدف قرار داده است، محتاط‌ترین پیش‌بینی با توجه به عدم اطمینان کورنا برای نیمه اول سال است.

به نظر می‌رسد هر دو نوع نفت خام WTI و برنت از این موج بالا استفاده می‌کنند، اما به نظر می‌رسد برای گرفتن نرخ نفت از اینجا به یک کاتالیزور جدید نیاز است.درحال‌حاضر نرخ هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدییت با افزایش ۰.۴۰ درصد به نرخ ۵۸ دلار و ۳۳ سنت رسید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟