دختر علیرضا زاکانی ساکن سوئیس نیست

انتخابات 1400 /علیرضا زاکانی محور اصلی برنامه‌های خود را در گفت‌و‌گو با صدا و سیما «تحول فراگیر در ابعاد مختلف تحت عنوان انقلاب سوم» عنوان کرد. او گفته که «تحول مورد نظر ما چندین بعد دارد که در حوزه اقتصاد و مدیریت به دنبال رشد اقتصادی و کارآمدی هستیم و اولویت ما فرهنگ و اجتماع است که ارتقای معرفت و کرامت را در جامعه به دنبال خواهد آورد.»

به گزارش رکنا ،  زاکانی درباره مسائل ساختاری در چارچوب همین برنامه‌ها نیز افزوده است: «ما با عنوان انقلاب سوم به دنبال پیوستگی میان قوا و قبول مسئولیت رکنی برای ایجاد تحول از طریق قوه مجریه و شکل‌دهی به یک ظرفیت جدید فراگیر و گسترده هستیم تا بتوانیم تحول را در درون نظام و ناظر به ایران قوی و پیشرفته فراهم کنیم و قطعاً نقطه عزیمت خود را از حوزه اقتصاد خواهیم گذاشت.» وی گفت: «بنده رئیس‌جمهوری شوم، امریکایی‌ها التماس می‌کنند و مجبور می‌شوند تحریم‌ها را بردارند زیرا امریکا نیازمند بازگشت به برجام است.»

زاکانی در مورد کابینه‌اش گفت: «کابینه معرفی نمی‌کنم اما ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر را معرفی می‌کنم که در تیم بنده حضور دارند و می‌گویم کابینه من اینها هستند.»

ستاد زاکانی هم ادعای دو تابعیتی و اقامت دختر این نامزد در سوئیس را رد کرده و گفته که دختر زاکانی حدود یک‌سالی ‌است پس از اتمام تحصیل در سوئیس به کشور بازگشته است. زاکانی همچنین در اعلام اموال خود گفت که دو واحد ۹۵ متری در خیابان ایران تهران داریم و همسرم یک‌خانه ۷۵ متری در پردیسان قم دارد، کل دارایی ما همین است. خودرو هم ندارم. او فردا ساعت 9 میهمان رادیو اقتصاد است.

بر اساس قرعه کشی انجام شده با حضور مسئولان انتخاباتی و نمایندگان داوطلبان در صداو سیما، هر نامزد 13 برنامه در شبکه های مختلف تلویزیون و 10 برنامه در شبکه های رادیو خواهد داشت. همچنین در تاریخ های 17، 21 و 25 خرداد هم سه مناظره زنده در تلویزیون برنامه ریزی شده است. نمایندگان نامزدها هم در تاریخ های 20، 22 و 24 خرداد سه مناظره زنده خواهند داشت که ساعت 9 صبح از رادیو اقتصاد پخش خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟