برگزاری نخستین جلسه شورای تصادفات استان اصفهان در سال ۱۴۰۳

به گزارش رکنا از اصفهان؛ نخستین جلسه شورای راهبری بررسی وضعیت تصادفات استان در سال ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تشکیل شد.

دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه این نشست بیان کرد: نخستین جلسه شورای تصادفات استان در سال جدید با حضور مدیران کل و رؤسای دستگاه‌های متولی و مرتبط تشکیل شد.

وی از بررسی و تحلیل تصادفات نوروزی در این شورا خبر داد و افزود: متأسفانه امسال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر تصادفات هستیم.

IMG_20240325_134525_233دکتر زینلیان عنوان کرد: دلیل اصلی تصادفات نیز بی توجهی رانندگان به هشدارهای پلیس، عدم توجه به جلو، سرعت غیرمجاز و خواب آلودگی گزارش شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از تصادفات در فاصله ۳۰ کیلومتری شهرهای استان اتفاق افتاده است، گفت: به مسافران نوروزی که قصد سفر به استان اصفهان را دارند توصیه می‌کنیم با ایمنی، رعایت نکات و هشدارهای پلیس راهور سفر نوروزی خود را مدیریت کنند.

IMG_20240325_134525_233وی ادامه داد: در این جلسه با مدیران و رؤسای دستگاه‌های مرتبط جهت کاهش میزان تصادفات همفکری، تبادل نظر و تصمیماتی نیز اخذ شد.

اصفهان/ بهمن راعی

 

کدخبر: 983045 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟