دختر شهیده فاطمه اسدی: گناه مادرم تنها عدالت‌خواهی و آزادی‌طلبی بود

به گزارش رکنا از کردستان؛ کشور محمدی دختر شهیده فاطمه اسدی در مراسم تشییع پیکر فاطمه اسدی که 37 سال پیش توسط گروهک های ضدانقلاب به شهادت رسید، گفت: شهیده مادرم تنها نمونه‌ای از رشادت‌های رزمندگان این مرز و بوم است، مادری دلسوز و فداکار که جان و مال خود را در طبق اخلاص قرار داد تا همسر خود را از چنگال ایادی استکبار نجات دهد.

وی با بیان اینکه شهیده فاطمه اسدی تنها نمونه کوچکی از رشادت‌های مردم کردستان و ایران است، اظهار کرد: مادر من تنها گناهش آزاد‌ی‌طلبی بود و بسیار مظلومانه به دست دژخیمان به شهادت رسید.

دختر شهیده فاطمه اسدی افزود: این چنین است که به دژخیمان و ستمگران خواهم گفت «بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ»، به کدامین گناه جان مادرم را ستاندید، زنی که تنها سلاح وی عدالت‌خواهی و آزادی‌طلبی است و چه زیبا گفت امام حسین (ع) که اگر دین ندارید آزاد مرد باشید.

محمودی ادامه داد: نفرین‌ها و فریادهای مظلومانه بهاءالدین برادر عزیزم در پی مادر مهربان و فداکار که عرش کبریایی را به لرزه در آورد، اما در عجبم که چگونه عرض آسمان فریادهای مظلومانه این طفل شیرخواره را تحمل کرد و چگونه روح عدالت‌خواهی مدافعان حقوق بشر را جریحه‌دار نکرد.

وی یادآور شد: پدرم چشم به راه پیکر همسر فداکارش بود و هر روز نذر و نیاز و به نیازمندان و بیماران و مستمندان کمک می‌کرد تا شاید خبری از مادرم بیابد اما اکنون نیست که مادرم به خانه برگشته و چه وجدان‌هایی که از این همه ظلم به درد آمده‌اند.

دختر شهیده فاطمه اسدی بیان کرد: از همه مسئولان کشوری و استانی انتظار می‌رود تقاص خون مادرم را از مزدوران ضدانقلاب گرفته و عاملان این جنایت را به سزای اعمال ننگین خود برسانند.

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟