از پیشنهاد رشوه به اعضای شورای شهر جهت انتخاب شهردار تا تهدید خبرنگاران

به گزارش رکنا از کرمانشاه، رضا حیدری مدیر خبرگزاری فارس کرمانشاه چند روز پیش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: عده ای انبوه ساز جهت انتخاب شهردار، درحال تطمیع اعضای شورای شهر اسلام آبادغرب هستند و عدد آنان به نفری 500 میلیون تومان نیز رسیده است تا فرد خاص بر مسند شهرداری بنشیند. رسانه ها رصد می کنند و آسایش مردم قابل معامله با بساز بفروش های بیمارستانی نیست. حواسمان هست، می دانید که.....

رضا حیدری

رضا حیدری روز گذشته نیز در یک پیام استوری دیگر نوشت: کیف های سامسونت آقای " ح ت " ، وی در این متن نگاشته است: بعد از پیشنهاد رشوه آقای " ن ن " اینبار " ح ت " پا در عرصه تطمیع اعضای شورای شهر اسلام آبادغرب گذاشته و جنگ قدرت میان آنان شکل گرفته است. رایزنی های سنگین " ت " که فردی شناخته شده برای اصحاب رسانه است در جریان است. فشار رسانه در طی دو روز گذشته کار خود را کرده است و با حساسیت آن را دنبال خواهیم کرد.

رضا

دقایقی پس از انتشار این مطالب، حیدری در یک پیام دیگر نوشت: تهدید، اولین استراتژی نخ نما علیه ما خبرنگارهاست.

انتشار چنین مطلبی حکایت از تهدید وی ازسوی افرادی است که رضا حیدری درخصوص آنان دست به افشاگری زده است.

رضا حیدری

تهدید این خبرنگار همراه با حمایت مردم و فعالان رسانه ای همراه بود به نحوی که اکثریت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کرمانشاه، فعالان فرهنگی و سیاسی و همچنین مردم با انتشار مطالبی از مبارزه با فساد خبرگزاری فارس تقدیر و حمایت کردند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

آیا این خبر مفید بود؟