کشف 87 کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه/ دستگیری 6 قاچاقچی

به گزارش رکنا از کرمانشاه، سردار جمال سلمانی اظهار داشت: در ماموریت نخست، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطلاع مبنی بر اینکه یک باند قاچاق 4 نفره با 2 دستگاه خودرو در حال حمل مقدار قابل توجهی تریاک از استان های جنوبی به کرمانشاه هستند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و هر 2 دستگاه خودرو متعلق به آنها را در شهر بیستون متوقف کردند.

جانشین رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از بازرسی های لازم 76 کیلو و 125 گرم تریاک که در کپسول گاز سی ان جی خودروی سمند جاساز شده بود، کشف شد.

سلمانی همچنین از دستگیری 4 نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی ادامه داد: در ماموریت دیگر نیز، ماموران انتظامی اسلام آبادغرب با اطلاع از فعالیت 2 نفر در کار توزیع مواد مخدر، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری آنها آغاز کردند. 

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران در تحقیقات گسترده خود توانستند مخفیگاه عاملان توزیع مواد مخدر را شناسایی و در بازرسی های انجام گرفته 11 کیلوگرم تریاک کشف کنند. 

سردار جمال سلمانی در پایان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو پراید از عاملان توزیع مواد مخدر، گفت: هر 2 فرد دستگیر شده جهت صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟