کشف جسد مرد سالخورده در کانال آب

به گزارش رکنا رشت، سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از پیدا شدن جسد  مرد میانسال ۶۳ ساله اهل فومن در کانال آب توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه اطلاع رسانی حادثه  توسط فرمانداری شهرستان به شعبه جمعیت هلال احمر فومن صورت گرفت، افزود: ۲ تیم عملیاتی از جمعیت هلال احمر شهرستان بلافاصله پس از دریافت گزارش در ساعت ۱۱:۴۰ پیش از ظهر امروز به منطقه در محور فومن به ماسوله در محله باغبانان اعزام شدند.

غلامی ضمن اشاره به اقدامات عوامل امدادی جمعیت هلال احمر اظهار کرد : نجاتگران جمعیت هلال احمر در یک عملیات جستجو در کمتر از ۲ ساعت فرد مورد نظر را در کانال آب همان منطقه پیدا کرده و تحویل نیروی انتظامی دادند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به زمان این عملیات افزود: این عملیات با تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر فومن در ساعت ۱۳:۲۰ روز جاری به پایان رسید.

سیاوش غلامی ضمن توصیه به مردم مبنی بر حضور مردم در رودخانه ها و کانال های آب اذعان داشت: مردم گرانقدرمان از حضور در رودخانه ها، کانال های آب و حاشیه های آن به هر دلیلی جدا خودداری کنند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

رشت/مرجان گودرزی

آیا این خبر مفید بود؟