چهره ها کدخبر: 21488 ارسال پرینت 26

ستاره فوتبال برزیل در جریان بازی در فیلمی ایرانی، ناگهان با جشن ایرانی‌ها برای سالگرد تولدش مواجه شد. این دومین بار بود که ریوالدو توسط ایرانی‌ها غافلگیر می‌شد.

خودش می‌گوید: نخستین غافلگیری در برابر تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران بود که انتظار حضور صدهزار تماشاگر را نداشتم و براستی غافلگیر شدم و تحت‌تأثیر جو استادیوم قرار گرفتم. در غافلگیری دوم که امروز بود، فکر نمی‌کردم یک گروه سینمایی و فرهنگی ایرانی از روز تولدم باخبر باشند و آن را جشن بگیرند.

نکته جالب، همزمانی سالروز تولد این بازیکن بزرگ با روز شروع فیلمبرداری بود که با سوپرایزِ جشن تولدش توسط عوامل فیلم مواجه گشت.

ریوالدو، هافبک، مهاجم تیمِ ملی فوتبال برزیل و بازیکن سابق تیم‌های بارسلونا و آ.ث.میلان که در سال 1999 بهترین بازیکن جهان شناخته شده، در فیلمی ایرانی در نقش خودش، همبازی رضا عطاران شده است. در این فیلم همچنین یکتا ناصر، مهدی محرابی و بازیگران برزیلی، کارول ویدوتی و بری فیوکا، ایفای نقش می‌کنند.

فیلم «آی ام نات سالوادور» (من سالوادور نیستم) به کارگردانی منوچهرهادی و تهیه‌کنندگی مشترک سیدامیرپروین حسینی و منصورسهراب پور در کشور برزیل فیلمبرداری می‌شود.ارسال نظر