چهره ها کدخبر: 180762 ارسال پرینت 55

رکنا: دقایقی پیش مجری شبکه ورزش به اشتباه خبر فوت احسان علیخانی را اعلام کرد و گفت: امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد ولی به ما گفته اند احسان علیخانی درگذشته است.مهدی توتونچی، یکی از گزارشگران اعزامی شبکه ورزش به المپیک ریو، در ارتباطی زنده این شایعه را عنوان کرد.

یکی از کانال های تلگرامی مطلبی با این عنوان منتشر کرده است:‌ «مجری شبکه ورزش میگه امیدوارم این خبر صحت نداشته باشه ولی به ما گفتن احسان علیخانی درگذشته»
این در حالی است که هنوز خبر موثقی در این رابطه منتشر نشده است.اما گویا این خبر شایعه بوده است و شایعه درگذشت احسان علیخانی تکذیب شد.
با پبگیری های ماجرا عاقبت با هیراد حاتمی، یکی از دوستان نزدیک احسان علیخانی تماس گرفته شد. حاتمی که خودش هم مجری تلویزیون است، به تماشاگران گفت:« این خبر اصلا صحت ندارد. من بلافاصله با احسان تماس گرفتم. او کاملا حالش خوب است و هیچ مشکلی ندارد.»
یکی دیگر از نزدیکان علیخانی هم خبر مجری شبکه ورزش را تکذیب کرد:« واقعا من نمی دانم این چه کار زشتی است که اینها می‌کنند. همین الان با احسان حرف زدم. سر و مر گنده در دفترش نشسته و هیچ مشکلی هم ندارد. از وقتی این خبر را روی آنتن تلویزیون اعلام کرده اند دوستان و آشنایان زیادی با ما تماس گرفته‌اند و با تعجب ماجرا را پیگیری می‌کنند.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آخرین خبر های حایشه ای المپیک 2016 ریو در رکنا.
ارسال نظر