رکنا: راننده تاکسی زردرنگ و دوستش دختر 17 ساله ای را که با اعتماد به خودرویش سوار آن شده بود تحت تعرض قرار دادند.

ساعت ١١ و ٤٠ دقیقه صبح ٢٦ اسفند ماه سال گذشته ماموران کلانتری ١٦٠ خزانه در جریان آدم ربایی نافرجام ٢ مرد جوان قرار گرفتند و با حضور در خیابان ابریشم شرقی در منطقه عبدل آباد دو ابلیس را که از سوی صاحب فروشگاه و نیروهایش زمینگیر شده بودند دستگیر کردند.

تحقیقات در محل نشان از آن داشت که دختر ١٧ ساله زمانیکه سوار بر تاکسی زرد رنگ شده از هدف تعرض یکی از متهمان به نام علی قرار گرفته و وقتی راننده تاکسی نیز قصد داشته نیت شومش را به اجرا برساند دختر نوجوان در فرصتی مناسب پا به فرار گذاشته و با درخواست کمک از صاحب فروشگاه موفق به دستگیری آنها شده اند.

بدین ترتیب صبح امروز پرونده تعرض در تاکسی زرد رنگ در شعبه هفتم دادسرای مور جنایی تهران مورد بررسی قرار گرفت و هانیه به بازپرس سعید احمد بیگی گفت: ساعت ١٠ شب در منطقه میدان امام حسین (ع) منتظر تاکسی بودم و حتی چند خودروی شخصی نیز که به سمت میدان خراسان می رفتند جلوی پایم توقف کردند اما منتظر ماندم تا سوار بر تاکسی شوم .

وقتی سوار تاکسی شدم مرد میانسال که پشت فرمان بود گفت که ابتدا این مرد جوان را در بزرگراه آهنگ پیاده می کنم و سپس شما را می رسانم و در مسیر نیز مسافر جوان نیز با راننده درباره کار صحبت می کردند تا اینکه راننده اقدام به روشن کردن سیگار کرد و سپس مرد جوان خواست تا برای دور بودن از دود سیگار در صندلی عقب بنشیند که پس از حضور وی در صندلی عقب علی از من خواست تا شماره ام را در اختیارش بگذارم که مخالفت کردم اما وی گوشی ام را گرفت و با گوشی ام به موبایلش زنگ زد و بعد سرم را گرفت و به پایین کشاند و در همان وضعیت به من تعرض کرد.

هانیه ادامه داد: خودرو در کنار خیابان توقف کرد و علی پشت فرمان نشست و مرد میانسال به سراغ من آمد و خودرو دوباره شروع به حرکت کرد.

به دنبال راه فرار بودم و از آنها خواستم تا برایم آب بخرند که در جلوی فروشگاهی ایستادند و علی برای خرید آب از خودرو پیاده شد و من نیز که از ترس حالت تهوع داشتم به این بهانه از خودرو پیاده شدم و در این فرصت پا به فرار گذاشته و داخل فروشگاه شد و خواستار کمک شدم که صاحب مغازه و کارگرش علی و بهمن را زمینگیر کردند.

این ٢ مرد که به اتهام آدم ربایی و رابطه نامشروع دستگیر شده اند با ابراز پشیمانی ادعا کردند که قصد ربودن نداشته و علی نیز به اقدام شومش اعتراف کرد.

بنا به این گزارش: تحقیقات تکمیلی از این ٢ متهم در اداره ١١ پلیس آگاهی تهران ادامه داردارسال نظر

 • محمد 0 0

  فقط اعدام

 • ناشناس 0 0

  چرا چرا چرا دختر باید 11شب تنها بیرون از خانه باشد از قدیم به ما یاد دادند که زن تا جایی که می شود از خانه بیرون نرود و اگر هم رفت تا قبل از غروب افتاب به خانه برگردد

 • ناشناس 0 0

  به تا کسی هم اعتمادی نیست مگر تا کسی رانی نضارت ندارد که این پیر سگ دست به چنین کاری زده

 • حمید 0 0

  والا اعدام واسه اینا کمه دیگه ناموس آدم سوار تاکسی نشه باید سوار چه خودرویی بشه اینقدر عصبانی شدم که اگه من بجای صاحبان فروشگاه بودم . همون موقع آتیششون میزدم . تا صداش تو کل ایران بپیچه بعدشم پای همه چیزش وایمیستادم .

 • جواد 0 0

  داستانش خیلی سینمایی بود...

 • ناشناس 0 0

  لعنت خدا براینچنین دخترها وپسرها دیگه زمان مردی ومردانگی مرد دوره دوره نامردیه اخه مگه این دختروامسال اینها صاحب ندارند که شب وروز هرجاکه دلشون میخواد میرند نتیجه هم همین میشه .... دخترها که خیلی هم زود گول میخورندو ابروی خودو خانواده اش را برای همیشه میبرند

 • شناس 0 0

  متنو درست بخونین بعد نظر بدین ساعت 11:40 دقیقه صبح بوده نه شب. آدم باید چقدر کثیف و حیوون باشه که چنین کاری بکنه

 • مهرداد 0 0

  اعدام

 • هستی 0 0

  کار بسیار بی شرمانه ای بوده
  درضمن چه 11 شب باشه چه صبح چه فرقی میکنه یعنی پدیگه ما دخترا نمیتونیم بیرون هم بریم خب لابد کارداشته چرا زود قضاوت میکنید