پرونده کدخبر: 910 ارسال پرینت 5

رکنا: یک مرد که به خاطر کشتن همسرش 12 سال در زندان مانده است در نامه‌ای خواستار رهایی از بلاتکلیفی شد.

این مرد به اعدام محکوم شده اما خانواده قربانی هیچ اقدامی برای مجازات وی نکرده‌اند.

بیستم مردادماه سال 82 مأموران پلیس پایتخت از مسئولان بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی در جریان مرگ مرموز زن 34 ساله‌ای به نام مریم قرار گرفتند.

دقایقی بعد تیمی از مأموران در بیمارستان حضور یافتند و با پیکر بی‌جان مریم که آثار کبودی روی گردن و بدن وی مشهود بود، روبه‌رو شدند.

تجسس‌های قضایی و پلیسی، شوهر این زن را مجرم شناخت و وی وقتی دید که هیچ راه گریزی ندارد به قتل مریم اعتراف کرد و گفت: چندی پیش با مریم که از همسر اولش جدا شده بود و از وی یک فرزند پسر داشت آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم.

امید پسر مریم خلافکار بود، بارها به او گفته بودم پسرش را به برادرش تحویل بدهد اما وی اعتنایی نمی‌کرد تا اینکه ساعت 12 ظهر روز حادثه دیدم امید زخمی شده است و گریه می‌کند، وقتی موضوع را از مریم جویا شدم گفت که پسرش دعوا کرده است.

همان لحظه عصبی شدم و بر سر همین موضوع دو سیلی محکم به مریم زدم و با چوب به جانش افتادم و وی را هل دادم. ناگهان سرش به زمین خورد و از خانه بیرون رفتم.

با اعتراف‌های این مرد، کارآگاهان پلیس در جریان بررسی‌ها پی بردند که ولی‌الله 9 بار به خاطر جرایم مختلف به زندان افتاده است.

این مرد در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و با درخواست خانواده قربانی با مجازات قصاص مواجه شد. حکم قصاص این مرد در شعبه دیوان عالی کشور مهر تأیید خورد.

این مرد که از بلاتکلیفی در زندان به ستوه آمده بود با ارائه نامه‌ای به قوه قضائیه خواستار روشن شدن تکلیف خود در زندان شد.

صبح دیروز ولی‌الله در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک تحت محاکمه قرار گرفت و در آخرین دفاع تنها گفت خدا جای حق نشسته است.

در پایان سه قاضی عالی رتبه با هم وارد شور شدند و قرار شد این مرد با تودیع وثیقه 300 میلیون تومانی از زندان آزاد شود.ارسال نظر