پرونده کدخبر: 86759 ارسال پرینت 3143

رکنا: دستگاه زنده یاب با بررسی قبر یک قاتل اعدامی به تصور خانواده این پسر که اصرار داشتند از داخل قبر صداهایی شنیده و خواب هایی دیده اند خاتمه داد.

26 خرداد امسال مادریک قاتل که اعدام شده بود با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ادعا کرد پسرش را زنده به خاک سپرده اند و خواست تا برای کمک به او دستور باز کردن قبر پسرش را صادر کنند.

جوان اعدامی سال 88 در یک درگیری خیابانی پسر جوانی را به قتل رسانده بود و پس از بازداشت از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شده بود که در نخستین روزهای خرداد ماه او به دار مجازات آویخته شد.

25 روز از اعدام پسر جوان می گذشت و مادرش در این مدت در خواب می دید که پسرش زنده است و از آنها می خواهد که کمکش کنند و این در حالی بود که خاله و خواهر پسر اعدامی زمانیکه به بالای سر قبر این جوان رفته بودند از داخل قبر صداهایی را شنیدند.

خاله پسر اعدامی نیز که همراه مادرش به دادسرای امور جنایی مراجعه کرده بود به بازپرس پرونده گفت: شب قبل از اینکه به بهشت زهرا بروم خواهرزاده ام را در خواب دیدم و مردی با موهای فرفری و سیبیل دار نیز در کنارش ایستاده بود و درخواست کمک می کرد.

وقتی به بهشت زهرا رفتم وبالای سرقبر خواهرزاده ام رفتم صدایی شنیدم و شروع به جیغ و فریاد کردم که مردم گفتند به سراغ مسئول آن بخش بروم و او را درجریان بگذارم و زمانیکه به سراغ مسئول آن بخش رفتم دیدم همان مرد مو فرفری ای است که در خواب دیدم.

خانواده اعدامی در حالی اصرار به بنبش قبر پسرشان داشتند که پزشکی قانونی مرگ وی را تایید کرده بودند و بازپرس پرونده عنوان داشت که انسان تا مدت زمان 4 روز می تواند زنده بماند واین در حالیست که 25 روز از این زمان می گذرد.

اما مادر وخاله پسر اعدامی گوش این حرفها نمی دادند وپافشاری می کردند تا این که در این مرحله بازپرس جنایی دستور داد تا تیمی از ماموران هلال احمر همراه دستگاه زنده یاب به بالای سر قبر پسر جوان بروند و موضوع را رسیدگی کنند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران هلال احمر با دستگاه زنده یاب به بالای سر قبر پسر جوان رفته و پس از تحقیقات ، دستگاه زنده یاب هیچ نشانی از زنده بودن قاتل در این قبر نداد.

بنا به این گزارش، این پرونده پس از تحقیقات فنی مختومه اعلام شد.

خبرهای زیر را از دست ندهید:

مرگ خواننده معروف با شلیک 3 گلوله به سرش / جشن تولد خونین + عکس

حقایقی تلخ از اعتیاد دانش آموزی/ زنگ وزرش‌هایی که با هروئین می‌گذردارسال نظر

 • علی 1 0

  بازپرس محترم راست میگه انسان نمیتونه یه جای خفه توزمین که قبرباشه دودقیقه زنده باشه چه برسه به چندین روزمن فکرشم خفم کردهمچنین بلایی سرم بیادتوقبرزنده بشم وای بعدازمردنم تیربارونم کنند بعدادفن البته دورازجونم خخخخ ،به هرحال سختشون بودخانوادش تصورمیکردندزندست طناب دار وچندروزتوقبروتاییدپزشکی قانونی ،البته شایدهم خداوندمتعال خواست فرصت دوباره بهش بده واسه زندگی ...

 • ناشناس 0 1

  حالا برای اطمینان قبرو باز میکردید این بنده خدام اسوده میشد

 • سعید 1 0

  البته مادره پسرشو از دست داده خیلی سخته شاید اینقدر توی فکر بودن و مردن پسرشون براشون باور نکردنیه که اینگونه صدا ها را شنیدن شایدم واقعا زنده بوده نمیدونم والا

 • فاطی 0 1

  واقعا مسخره است