پرونده کدخبر: 730 ارسال پرینت 16

رکنا: دزد16 ساله آذر شهر به ایستگاه زندان رسید. سرهنگ «محمدرضا اصلانی» فرمانده پلیس آزادشهر گفت: در پی گزارشی مبنی‌بر این که تعدادی از دزدان سابقه‌دار با تشکیل باند سرقت، اقدام به سرقت در سطح شهرهای استان گلستان می‌کنند و این امر باعث کاهش احساس امنیت و نگرانی شده بود، دستگیری دزدان در دستور کار مأموران قرار گرفت.

به گزارش پلیس، وی افزود: مأموران پس از انجام اقدام‌های ویژه پلیسی، مخفیگاه یکی از اعضای این باند که نوجوان 16 ساله‌ای است را شناسایی و پس از دستور قضایی، در یک عملیات موفق، دزد نوجوان را دستگیر کردند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: مجرم در تحقیقات فنی و تخصصی به عمل آمده منکر هرگونه سرقت بود و سرانجام در مواجهه با دلایل مأموران لب به سخن گشود و به 32 سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ اصلانی با اشاره به کشف مقادیر متعددی اموال مسروقه از مخفیگاه دزد گفت: این دزد در اعترافاتش به 23 سرقت موتورسیکلت، دو سرقت احشام، 6 گوشی موبایل و... اعتراف کرد.

وی با بیان این که تحقیقات درخصوص دستگیری همدستان متهم ادامه دارد، گفت: با تلاش مأموران از همه صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت و تعدادی از مالباخته‌ها نیز شناسایی شدند و اموال سرقتی بازگردانده شد.ارسال نظر