پرونده کدخبر: 72792 ارسال پرینت 273

رکنا: دادگاه عمومی جعفر آباد فردی که چندی قبل با آزار یک سگ موجب مرگ حیوان شده بود را به حضور در اداره محیط زیست و فراگیری رفتار صحیح با حیوانات محکوم کرد.

ابراهیم رحیمی رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار در این باره گفت: دادگاه عمومی جعفرآباد، فرد خاطی در پرونده معروف به سگ کشی را به تحمل 74 ضربه شلاق و حضور یک بار در هفته در نمایندگی حفاظت محیط زیست بیله سوار به مدت یک سال و فراگیری نحوه برخورد با حیوانات و رعایت حقوق آنان محکوم کرد.
رحیمی افزود: در جریان ماجرای آزار و اذیت یک قلاده سگ نگهبان که منجر به مرگ حیوان شد و به دنبال انتشار تصاویر دلخراش این حادثه در شبکه های اجتماعی، نمایندگی حفاظت محیط زیست بیله سوار نسبت به شناسایی فرد متخلف و طرح شکایت از وی اقدام کرد.
رحیمی گفت: با همکاری نیروی انتظامی و دادگاه عمومی شهرستان، فرد خاطی دستگیر و پس از برگزاری جلسه دادگاه، رای محکومیت وی صادر شد.
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار از حامیان حیوانات و حیات وحش خواست موارد تخلف را از طریق شماره تماس ارتباطات مردمی 1540 اطلاع دهند.

برای مشاهده خبر بازداشت مرد سگ کش کلیک کنیدارسال نظر

 • هومن 1 0

  بابت این مجازات از دولت وقوه قضاییه خیلی ممنون هستم سگ جانور تمیزی نیست اما افرینش خالی از حکمت هم نیست سگ
  برای نگهبانی گله راهنمای افراد نابینا راهنمای پیدا کردن مردم زیر اوار راهنمای تجسس مواد مخدر و غیره کاربرد دارد غیر از این حرفا برادر من ضعیف کشی که فخر فروشی نداره تو به اون سگ یه تیکه نون خشک بده ببین معرفتشو تا عمر داره خوبیتو فراموش نمیکنه اما.....

 • آرزو 1 0

  سلام. مدتها بود بعد از دیدن کلیپ آزار سگها بغض عجیبی داشتم. امروز تصادفی دیدم که مسئولین قضایی محترم این جنایت رو محکوم و اون شخص رو مجازات کردن. بینهایت از حسن توجه مسئولین سپاسگزارم.

 • محمدرضا 0 1

  با سلام و خسته نباشید خدمت قاضی محترم پرونده و کارکنان محترم حفاظت محیط زیست بیله سوار و تمام کسانی که این اشغال پست را حداقل درسی دادند .