مردم تا کی تاوان سوء مدیریت و ناکارآمدی مسئولان را بدهند

به گزارش رکنا به نقل از خانه ملت ، علی اصغر باقرزاده در تذکری شفاهی در جلسه علنی نوبت صبح امروز( شنبه ) مجلس ، خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: به علت واردات بیش از حد برنج و عدم اعمال تعرفه مناسب چند ماهی است که برنج در دست شالیکاران مظلوم مانده است و خریداری پیدا نمی‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: آیا تورم و گرانی‌های اخیر در حوزه ارز و خودرو و کالاهای اساسی برای استیضاح وزیر اقتصاد کافی نیست؟ آیا ما نماینده مردم هستیم یا دولت؟ تا کی باید سکوت کرد.

باقرزاده  در ادامه اظهار داشت : بنده در مجلس در مورد عدم هماهنگی بین تیم اقتصادی به شما مطالبی را عرضه کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. آقای رئیسی تیم اقتصادی شما بدون برنامه و ضعیف است؛ این موضوع را جدی بگیرید، تا کی مردم تاوان سوء مدیریت و ناکارآمدی مسئولان را بدهند.

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: به علت واردات بیش از حد برنج و عدم اعمال تعرفه مناسب چند ماهی است که برنج در دست شالیکاران مظلوم مانده است و خریداری نمی‌شود. باغداران در حال قطع درختان خود هستند. لطفا به داد کشاورزان برسید.

 

کدخبر: 872506 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟