شروع دوباره مناظره‌ها در رادیو از فردا

به گزارش رکنا، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که عصر امروز در جلسه‌ کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات جزئیات برنامه‌های انتخاباتی مشخص خواهد شد و در عین حال متفاوت از گذشته که بسیاری منتقدِ حضور مداوم و فشرده کاندیدا در برنامه‌های تلویزیونی بودند حال قرار است طوری برنامه‌ها طراحی شوند که دو کاندیدای راه‌یافته به دور دوم انتخابات فرصت بیشتری را بین مردم ماندن و فعالیت‌های میدانی پیدا کنند. درباره مناظره دو به دو هم صحبت‌هایی شده که همه‌چیز منوط به این جلسه است.

اما بنابر اعلام معاونت صدا مناظره‌ها در رادیو از فردا سرگرفته می‌شود.  رضا کوچک‌زاده تهمتن دبیر ستاد انتخابات رادیو با اعلام شروع به کار مجدد برنامه پاستور شماره 14 بیان کرد: با توجه به دو مرحله‌ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه‌های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، براساس مصوبه ستاد انتخابات سازمان ، معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه «پاستور شماره 14 » مناظره زنده‌ای را بین نمایندگان دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات طراحی کرده است.

وی در خصوص تعداد و مدت برنامه هم گفت: این برنامه در قالب 4 برنامه 120 دقیقه‌ای خواهد بود که همزمان از چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران و فرهنگ پخش خواهد شد.چهار سرفصل سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد و فرهنگ در این 4 برنامه طی روزهای دهم الی 13 تیر مورد بحث بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات خواهد بود.

کوچک‌زاده افزود: این برنامه ها متناسب با موضوع، ماموریت و جامعه هدف شبکه ها تعریف می شود و مجریان چهار شبکه ایران، جوان، تهران و فرهنگ در هر بخش سؤال‌های خود را از نمایندگان حاضر خواهند پرسید. مدت زمان طرح هر سؤال 1 دقیقه خواهد بود و نمایندگان حاضر در برنامه 3 دقیقه زمان دارند تا پاسخ پرسش‌های مطرح شده را ارائه دهند.

اجرای این برنامه  برعهده حسین بهزادی‌فر به همراه مجریان 4 شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران خواهد بود و با تهیه‌کنندگی حسین ماکنعلی به صورت زنده از چهار شبکه رادیویی یاد شده و همزمان رادیو انتخاب پخش خواهد شد.

این برنامه از ساعت 15 الی 17 به صورت زنده از رادیو ایران روی موج اف ام 90 مگاهرتز، رادیو تهران روی موج اف‌ام 94 مگاهرتز، رادیو جوان روی موج اف‌ام 88 مگاهرتز و رادیو فرهنگ روی موج اف‌ام 106 مگاهرتز و رادیو انتخاب روی موج اف‌ام 95.5 مگاهرتز پخش می‌شود و مخاطبان برنامه‌های انتخاباتی می‌تواند به صورت همزمان از ایرانصدا به صورت تصویری این برنامه را ببینند.

 

کدخبر: 1013263 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟